Ankieta: Czy jesteś za dziennymi fragami bez tygodniowych i miesięcznych?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
55.56%
5 55.56%
Nie
44.44%
4 44.44%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyłączenie tygodniowych i miesięcznych fragów.
7 na tydzień i 14 na cały miesiąc to naprawdę mało :o Ludziom się znudzi expienie i zaraz wyjdą ze servera. Wychodzi na to, że raz w tygodniu mogę kogoś zabić, a co drugi dzień na cały miesiąc na OTSie, na którym jest dostępny PvP bless.. Wątpię by ludzie wbili tutaj by grać PvE  Undecided Proponuję zostawić tylko dzienne fragi bez tygodniowych i miesięcznych.
Odpowiedz
Popieram cos w tym jest, Dobrze bylo by to zrobic z głową zeby tez nie bylo ze kazdy bedzie napierdzielal wszystkich pokolei bezkarnie, zeby nie doszlo do tego ze taki 100 ms bedzie biegal i walil ue pod depo i sciagal wszystkich pokolei.bo jutro nowa porcja fragow.
Odpowiedz
4 na rs dziennie i 7 na bs byłoby ok Smile
Wątpie by ktoś biegał z ue skoro rs trwa 4dni, a bs 10 :o
Ale to wszystko pod tego frag removera w sklepie haha
Odpowiedz
Ten pomysł ma pewna wadę. Fraga dostają dwie osoby a nie 20, które zabiły kogoś. Wiec te fragi siła rzeczy nie mogą być zbyt wysokie
Odpowiedz
(10-07-2017, 10:44 AM)Erpegia napisał(a): Ten pomysł ma pewna wadę. Fraga dostają dwie osoby a nie 20, które zabiły kogoś. Wiec te fragi siła rzeczy nie mogą być zbyt wysokie

Ale czy 6 fragów tygodniowo to nie za mało? Co ja mam raz na dzień zabić jakiegoś nooba i po PvP?
Odpowiedz
To samo im mówiłem a jak już to dać więcej na tydzień i miesiąc bo co to jest 14 na 30 dni
Odpowiedz
(10-07-2017, 05:39 PM)Eiko napisał(a): To samo im mówiłem a jak już to dać więcej na tydzień i miesiąc bo co to jest 14 na 30 dni

Dokładnie
Odpowiedz
to jakie wartości tydzien / miesiąc proponujecie?
Odpowiedz
rs - 14 w tygodniu / 28 w miesiacu
bs - 28 w tyg. / 56 w miesiacu
Odpowiedz
Nie przesadzajmy już..

Jestem w stanie się zgodzić na 10/20
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości