Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lśniące Małe Kamyki - Cyklopowa Sugestia
Question 
Bzz bzz siemanko Pszczoła wita na rejonie!

Pisałem tą sugestie do administracji serwera bezpośrednio na serwerze -  Hafexo coś tam bąknął jedno zdanie po czym ja napisałem dziesięć nie wiem czy przeczytał więc postanowiłem to napisać na forum. Wiadomo weekend i te sprawy człowiek może jest po ostrym melanżu więc oczy zalane procentami i mózg jeszcze nie trybi na pełnych obrotach to i wybaczyć można. 

Ludzka rzecz, no ale przejdźmy do sprawy lśniących małych kamyczków znanych w świecie Tibii pod nazwą: enchanted small amethyst, ruby, emerald oraz sapphire.

Te kamyki jak się tworzy myślę, że każdy grajek tibijski co nie odróżnia życia realnego od Tibii wie więc nie będę tu przytaczał całej historii tworzenia ich.

Otóż Uprzejmy Cyklop z tego co zauważyłem skupuje enchanted small emerald za pokaźną kwotę 900 gp.
To jest spoko zważywszy, że jest to jedyna opcja chyba zarobku/zwrócenia kasy z expa na Ancient Scarabach przykładowo.
Ogólny problem pojawia się właśnie tutaj - gdzie Cyklop nie skupuje reszty lśniących kamyków nie wiedzieć czemu nie są mu przydatne a powinny, ponieważ są to błyskotki wysokiej maści które z pewnością jakaś Cyklopka by przyjęła i maczugę Cyklopowi olśniła po nich.
Jestem za tym, żeby Uprzejmy Cyklop skupywał resztę enchanted kamyków ponieważ byłby to dobry zarobek z potworów które te kamienie dropią.
Zaraz możecie powiedzieć, że można kupić kamień u bankiera za 500 gp i zrobić z niego 900gp - jasne, że tak tylko doliczyć trzeba koszt manasów i punktów souli, żeby te kamienie zenchantować więc praktycznie rzecz biorąc nie opłacałoby się kupować tych kamieni żeby je zenchantować i sprzedać o te 400 gp drożej ale z hunta na potworach, które je dropią bez konieczności kupowania myślę, że to byłby spoko dorobek w tych trudnych RPG-owych czasach. Smile

Mam nadzieję, że dostanę porządną odpowiedź dotyczącą sprawy skupowania lśniących kamyków u Uprzejmego Cyklopa od administracji serwera w tym temacie,
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Bless, ~Pszczoła

@ edit jeszcze potrzebne są soul pointy do enchantu Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości