Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knight
Witam z tego co zauważyłem to troche ciezko sie gra Knightem tak naprawde bez wiekszego ryzyka do 100lvl to można siedziec i bic taski na Gs'y Dragi ewentulanie bog raidery. PO zrobieniu 1 taska juz czlowiek zaczyna sie nudzic i żałować że zrobił Knighta patrząc jak jakis Ms ma 1,5kk/h a ja max wyciagne 600k na 70+ lvl.
Knightem też wiekszosci Questow nie zrobisz solo a gra sie nim tylko ciekawie w przypadku Team huntow. Cieżko jest zabic 2dl naraz które tez chyba są zbugowane bo biegaja jak poje...ne. a 100+ Ms/Ed wbije sie w 3-4 i Avalanche run.
Na wyskilowanie Knighta tez trzeba poswiecic troche czasu by zadac konkretne obrażenia. MS/ED  Mlvl wbija na expieniu a nie na Trainach wiec również tu oszczędza czas.

Może powiecie że knight ma za to lepszy profit i wgl. moze się wwalic w garstke potworów i przeżyć ale to chyba na 200+lvl bo tak naprawde nie ma na co sie tak wwalac do 100+ lvl a jesli nawet to watpie by byl szybszy exp i profit niz MS/ED/RP.
To jest OTS tu raczej ludzie graja by jak najszybciej wbic lvl bo pozniej te waste które narobili szybko odrobią na wiekszym lvl. Z reszta ceny sa podobne jak w rl Tibia a loot , odnawianie many i losc taskow jest zwiekszona niz w RL wiec mozna łatwiej zarobic.

Skoro daliscie 10% wiecej obrażen dla Ms  to dla Knighta powinniscie dac również i co najmniej 10% redukcji obrażeń.
I Jakies miejscowki lub potwory w ktorych najwieksze szanse ma Knight na lepszy exp niz MS/ED/RP ktory wchodzi i biega do okola fire walla nie tracac HP
Odpowiedz
hehe jak PUACZ jest to zrob sobie maga i po problemie
Odpowiedz
Troche przegiales z ta redukcja Big Grin ale faktycznie mozna by zmienic troche exura ico bo osobiscie nie zauwazylem zeby sie cokolwiek zwiekszylo od 40lvla wiem ze niby dziala jak na rl ale tutaj mozna by przemyslec inne skalowanie
Odpowiedz
Ale przecież każdy wie że gra knightem 40-100 lvl to nuda i flaki z olejem. I tyczy się to nie tylko naszego serwera.
Za każdym razem w kółko jest to samo - lvle 60-80 najci piszą jak im ciężko i że palek bije 2x więcej od nich...
Nie wiem czy niektóre osoby zakładając najta nie wiedzą jak ich gra wygląda na tych lvlach? : |

Na szybko z głowy miejscówki dla najta na te lvle: deeplingi, hive, gsy tiquanda, killer caimany, drill wormy

Mogę pomyśleć nad zwiekszeniem heala exura ico ale to tyle
Odpowiedz
How much cry in a post,  guy take your knight go hunt sea serpent you can to make 1kk hour, knight always been a bloker, does not like playing knight, plays ms, ed, rp,  knight lvl 200 with addon bonus, and a nice set can block very sd's, fisicos, your supreme health potions heal 1k per turn, the mages need ek for to make 2kk , 3kk exp hour, so stop cryed here ok
Odpowiedz
I would say that one of the issues with knights are task bosses, some are so ridiculously powerfull. Ranged profesions can use boms and walls to actually have chance with them while knights are fucked.
Odpowiedz
Zaden ms tez nie wyciagnie solo 1,5kk na 70lvlu
znajdz sobie druida i expcie razem
Odpowiedz
dzis na 70 lvl MS z zielona stamina i voucherem mailem 1,6kk expa Big Grin
Odpowiedz
Ja na 130lvlu miałem 3,8kk max Eczkiem więc szanujmy się :v
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości