Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiekszony loot.
Lightbulb 
Siema wszystkim, jak wiecie na tym super ultra wypasionym serwerze jest strasznie ciezko z dropem lepszych itemow, i cala gra polega na tym ze musisz zbierac jakies smieci typu "chain armor" robic lootbaga 20k oza zeby zarobic 50k. Pisze tego posta o to zeby admin wkoncu zrozumial ze ludzie maja dosc tego jebanego dropu, gdzie 5-6h na respach typu "Giant Spider" Spada ci 3 knight legi i 3 knight armor  Angry ,o "hydrach" to nawet juz nic nie mowie - ludzie bija po 800 hydr i im bohy nie spadna [beka]. Jezeli na realu jest drop x1 a tutaj 1.25 to jakim kurwa chujem na rlu robisz profit na kazdym wyjsciu na expa 50+ lvlem ? A tutaj taki chuj ! Admin cos mi tam mowil zeby expic na tombie z exori flamem, dobra no spoko opcja na 30 lvl a nie kurwa 80. Admin ! Jezeli juz chcesz 3mac tego loota 1.25 to zrob 2 dni drop wiekszy o jakis maly % nawet ten 1.75 zeby ludzie sprawdzili czy nie jeste lepiej. Prosze o swoja wypowiedz na temat wiekszego dropu na tym super otsie. Pozdrawiam  Big Grin Cool
Odpowiedz
Absolutnie przeciw.
Loot jest ustawiony idealnie w oparciu o Tibia statistics.
Na "RL" wszyscy działają dzięki kretynizmowi w postaci dostępności zapasów w sklepie za TC.
Tutaj gra wygląda tak, jak wyglądała w czasach Tibii 7-8-9. Tak, jak powinna wyglądać na serwerze rpg.
I z tego, co mi się wydaje, Administracja wypowiedziała się bardzo jasno: nigdy nie zwiększą lootu. I nie powinni.

Pozdrawiam,
M.
Odpowiedz
@Podpinam
Z moich postrzeżeń z lootem jest to tak, że albo sypie Ci przez 1h dosyć tych itemków byś miał na kolejny refill bądź dwa bądź nic nie leci przez pare h, jeżeli przez w/w admina jest dobrą opcją biegać na tombie z e/flamem i profitować to proszę bardzo, 6 takich kółeczek i masz na waste na sd i poty, z tym że od 60+ zaczyna się ORO, takie oro nie wyobrażalne że schodzisz z expa bez lootbaga z plate setami czy innym złomem i jesteś na minusie ok. 2-5k, rozumiem to że nie trzeba iść na expa z SD itd, bo nawet na SMP profituje się chujowo chyba że o to chodzi by robić te 10k dziennie z czego wbić z 2-4lvl'e i jest elegancja francja z tym że z takim obrotem spraw większość ludzi stanie w miejscu bo nie będzie w końcu miała na refill.
Dodam że dobrym pomysłem byłoby zwiększenie loota na 1 dzień bądź głupie 12h gdzie gracze są w "godzinach szczytu" i zobaczenie ich opini nt. tego jak teraz sypie, wydaję mi się że podniesienie z 1.5 na 1.75 nie jest jakimś wielkim ciosem w to że ktoś może się odkuć nie wiadomo jak bo skoro na 1.5 sypie jak sypie to wydaje mi się że na 1.75 poleci a ciut może troszkę częściej..
Co do hyderek to jest porażka -90k taki profit
Dl'e też zajebiste są polecam tak od 250 lvlu może wtedy coś wpadnie no i frosty tak samo to już w ogóle daje taki profit że rozdaje dziś o 18;00 po 100CC w depo bo na tych frostach to co 2gi leci dsm rh nawet golden legi się zdarzają.
Przemyśl propozycję podniesienia głupiego lootu na 1.75 wg mnie nie jest to spore podniesienie chyba że chodzi tu o przelewy na TC by ktoś kto już wyszedł na -150k mógł się odkuć.
Odpowiedz
Z tego co wiem większość graczy nie zgadza się z tym co napisałeś. Poza tym, sam jestem przeciwny. Zrobimy rpg czy evo?
Odpowiedz
@Moony, ty chyba pierdolniety gosciu jestes ze dobrze leci jak tu nigdzie nie ma jak zwrocic kasy..

Na real tibi leci 2 razy wiecej niz tutaj jak tu jest 1,5 loota to ja jestem prezydentem od dzis

tu max moze byc 0,5 % ustawione

jak ja 130 msem moge bic wszystko i wszedzie miec waste?
Odpowiedz
 Może być i evo skoro 15% graczy ma ponad 1kk Smile Tylko Skąd jak i gdzie skoro w corpsach u większości taka bieda piszczy że jak corpsa otwierasz to wyje z bólu

Z tego co wiem większość graczy nie zgadza się z tym co napisałeś. Poza tym, sam jestem przeciwny. Zrobimy rpg czy evo?
Odpowiedz
Przeciw. Pierwsze 3 przyklady - 2k hero z sd = 300k profitu, 3x task na warlocki = około 250k profitu. 1500 dli - na 0 z sd, w chuj profit z ava.

Nie wiem co tu chcesz zmieniać chyba 1kk za 5zł na rlu zniszczyło twoje pojęcie o dropie, zabij jakąś większą ilość potworów to może będziesz miał prawo płakać.
Odpowiedz
(11-04-2017, 02:35 PM)Scheisefinder napisał(a): Przeciw. Pierwsze 3 przyklady - 2k hero z sd = 300k profitu, 3x task na warlocki = około 250k profitu. 1500 dli - na 0 z sd, w chuj profit z ava.

Nie wiem co tu chcesz zmieniać chyba 1kk za 5zł na rlu zniszczyło twoje pojęcie o dropie, zabij jakąś większą ilość potworów to może będziesz miał prawo płakać.

To Ci teraz napisze tak cwaniaczku, na rlu nigdy nie kupilem zadnego KK a to ze ty piszesz o swoim doswiadczeniu z rl tibia mam to w chuju, siedzisz 20h na tej jebanej tibi to masz profit. Nie wszyscy maja tyle czasu, albo zmienia ten loot albo za tydzien moze dwa serwer mniej niz 100 osob gwarantowane.
Odpowiedz
Jakims cudem kazdy z 100+ ma za co expic, porobili addony i maja odlozone w banku wiec nie wiem wg kogo jest zbyt maly loot.
Odpowiedz
kup wiecej tibia coinow
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości