Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[GM Boruwa] GM Nie znajacy zasad gry
Witam, GM Boruwa raczej nie zna regulaminu gry i nie wiem co robi na stanowisku Game-Mastera bo tutorzy bardziej znają zasady niż ten oto przedstawiciel "Game-Mastera"
Z tego co mi wiadomo i podaje źródło z wiki World Chat jest od:

World Chat
Jest to kanał, na którym można rozmawiać o Tibii, a także o innych sprawach z wszystkimi graczami na serwerze. Kanałem który służy tylko do zadawania pytań o grze jest Help Channel, gdzie na pytanie odpowiadają Tutorzy.

Z tego co mi wiadomo to na Rl-Tibi ludzie którzy reportowali mnie za (moje zachowanie przedstawione które jest na SCR jak i Cytacie, odpowiedział im tak że nic z tym nie zrobi ponieważ nikogo nie obrażam ani nie urażam a jeżeli im moje zachowanie nie odpowiada jest od tego ignore )
GM Na moje pytania za co mam mute nie raczył odpowiedzieć, i przydała by mu się degradacja do pachoła który lata po depo i je chociaż czyści a nie stoi jak lampa i nawet torcha w nocy nie odpali.

Kod:
16:36 Bydle [96]: goroma
16:38 Adek [60]: a gdzies indziej?
16:38 Adek [60]: na gorome trzeba dostep robic ;-;
16:39 Don Szon [81]: TAK
16:39 Adek [60]: co tak?
16:39 Adek [60]: mowie ze trzeba
16:39 Don Szon [81]: TAK
16:39 Adek [60]: xD
16:40 Adek [60]: GDZIE KURWA SA TE ZJEBANE NA PIZDE MOBY BO MNIE KURWICA STRZELA I ZARAZ EXIT Z OTSA WYPIERDALAM
16:41 GM Boruwa [200]: nigdzie
16:41 GM Boruwa [200]: krzyzyk w prawym gornym rogu
16:41 Adek [60]: ...
16:41 Antek Anabol [25]: EJ BORUWA
16:41 Antek Anabol [25]: NIE OBRAZ SIE
16:41 Nieznajomy [58]: <3
16:41 Antek Anabol [25]: ODBIERZ TO Z DYSTANSEM
16:42 Antek Anabol [25]: MYSLALES O ZMIANIE NICKU NA GM PARUFA?
16:42 Adek [60]: z dystansem
16:42 GM Boruwa [200]: myslalem, ale nie mam tibia coinsow
16:42 Antek Anabol [25]: TO KUP HAFEXO COINSY
16:42 Artrosus Vand [35]: where are donkey mount??
16:42 Antek Anabol [25]: IN TIBIA
16:42 GM Boruwa [200]: near orc fortress
16:43 Antek Anabol [25]: YES YES YES
16:43 GM Boruwa [200]: juz, cichutko
16:43 Antek Anabol [25]: HE HAVE R8 U CAN BELIVE HIM
16:43 GM Boruwa [200]: przestan spamowac
16:43 Bydle [96]: dawaj mu muta
16:43 Bydle [96]: bo wkurwia glab
16:43 Antek Anabol [25]: BELIEVE*
16:43 Sajmisu [104]: y
16:43 Achmed Assassin [12]: maja byc wprowadzone diamond arrows?
16:43 Antek Anabol [25]: TO JEST WORLD CHAT MOZNA TU PISAC O WSZYSTKIM KOLEGO
16:43 Sajmisu [104]: nie wiem czemu on ma jeszcze glos
16:44 Antek Anabol [25]: JEZELI IRYTUJE CIE MOJA OSOBA JEST OPCJA JAK IGNORE PLAYER
16:44 Bydle [96]: Ty nie mozesz, i nie jestes kolega
16:44 Antek Anabol [25]: POZDRAWIAM ANABOL ANTEK
16:44 Sajmisu [104]: zignorowany :)
16:44 Antek Anabol [25]: NO TAK BEZ TEGO INFO TO BYM SIE NIE SPODZIEWAL
16:46 [0]: Antek Anabol has been muted by GM Boruwa for using World Chat Channel inappropriately.
16:47 Achmed Assassin [13]: good work
16:47 Bydle [96]: ;]

httpx://ibb.co/fwNK8G

Tak samo w/w "BorUwy" zachowanie gdy gracz pisze czy ktoś mu odpowie gdzie znaduje się dany spawn bonebeastów całkowicie go olał.
Proszę o wytłumaczenie sytuacji.

btw. Odnosząc się do waszego regulaminu nie znalazłem wspominki o zmianach regulaminu kanałów [httpx://erpegia.net/?subtopic=serverrules]

Kod:
Playing on this server you accept these rules.

1. Forbidden nicknames:
1.1) containing offensive or racist words
1.2) containing random strings (for example iadasjkhfabs)

2. Insulting other players or admins is strictly forbidden
2.1) Action against the server will result in account deletion and/or IP banishment
2.2) Insulting or harassing in private messages also will not be tolerated. However, you need to show us proper evidence, because administration does not have any view into your private messaging.

3. Vulgarisms are permitted, excluding Game Chat and chat with the administration.

4. Using the bugs found in your favor will be severely punished. Especially in PVP.

5. Any Bot, especially Cave-bot and Auto-Targeting, is strictly forbidden.
5.1) We do not accept excuses like "I did not notice that you are writing", "I did not look at the monitor"
5.2) If you claim that you are not using the bot, and you have been banned by the automated system - we are able to give you an unban, provided you use the Erpegia Guard. The next auto-banishment while playing on the normal client game will not be reversed.
5.3) There will be no unban because of the "War". You got banned - yours and your team's problem.

6. Attempting to use Bot on Erpegia Guard may result in removal of your account - without cancellation.
6.1) Detecting "backwards" also comes under this.

7. Multi-client is ONLY allowed for trainers.
7.1) The exception is "shared" IP. Being caught by one person using MC will result in a ban on both accounts.

8. Any non-server related ads (other servers etc.) are prohibited.

9. While the administration will not interfere with players gameplay, extreme "destructive behavior" towards newcomers will not be tolerated.

10. Administration, Gamemasters are not on your call. If you have a case, wait patiently for the answer.

11. The administration will not respond to the requests "teleport me", "Give items", "Take me back to backpack". Exceptions are situations where this was due to a bug in the game.
Odpowiedz
Ale krzyczysz i bluzgasz na chacie dostałeś mute i się sapiesz, nie rozumiem Twojego problemu w tym momencie

Za takie teksty też bym ci mute dał
Odpowiedz
Proszę pokzać mi gdzie bluzgam, "krzycze" ponieważ mam klawe na WSAD itd.. a za krzyczenie może mógłby zwrócić uwagę zamiast mutować a na private message odpisać cokolwiek ? Za co dostałem i dać czas na wyjaśnienie? Bo z Twojego osądu o bluzgi których nie używałem widzę że jesteś źle poinformowany przez sz. P "Game Mastera" czy tam "Majstra"
Jeżeli jest inny regulamin kanałów czatu proszę go zmienić na stronie Smile
Odpowiedz
Ale jaki inny regulamin, jest napisane ze bluzgi są dozwolone poza game chatami

Jak się umiesz normalnie pisać nie używając caps locka to sorry
Odpowiedz
Prosiłem o wspomnienie gdzie użyłem bluzgów, skoro jestem o to osądzony przedstawiłem cały World Chat log, więc z Twojej strony gdzie użyłem bluzgów chciałbym je ujrzeć gdzie je pisałem.
Jeżeli jestem na expie nie mogę zmieniać hotkey'i jak poparzony sorry, proszę wyjaśnić mi moje bluzgi Smile
Odpowiedz
To nie pisz na world chacie jak capsa nie umiesz wyłączyć, to tylko przeszkadza

Nazywanie kogos "gm paruwa" nie jest obrazaniem?

Jesteś sądzony za spamowanie capsem głównie a nie za bluzgi
Odpowiedz
To raczej powinienem dostać warna, pierw było z Twojej wersji że za bluzgi? Gubisz się sam w tym co mówisz widzę nie jesteś kompetentną osobą z którą można porozmawiać.
Przedstawiłem logi, screena i oby dwoje odwracacie kota ogonem, w sumie to Ty odwracasz kota ogonem za kolege który nie ma godności nawet tu wejść i się wypowiedzieć tylko wyżalił się Adminowi Servera by to załatwił, kolega kolegi nie wystawi, już wszystko zrozumiałem pozdrawiam administracje servera, nie mam zamiaru mieć styczności z patologią.

Wydaję mi się że Rybka spełniłby w pełni oczekiwania GM'a niż w/w BorUwa, jest on bardziej zaangażowany i kulturalny i wyrozumiały bynajmniej odnoszę takie wrażenie.

Nazywanie kogos "gm paruwa" nie jest obrazaniem?
Nie, jeżeli przedstawiłem sytuacje żartobliwie a sam ok. tygodnia temu pisałeś na world chacie że ludzie sobie śmieszkują żeby mu zmienić na nick GM Paruwa, ale jak już napisałem jest to walka z wiatrakami Smile
Odpowiedz
Mute był twoim ostrzeżeniem, nie czaje czemu tak cię to boli
Nawet jeżeli nie było do końca za bluzgi to czemu nadal to ciągniesz? Spamujesz world chat caps lockiem jakimiś pierdołami, ludzie się nawet ucieszyli jak mute dostałeś
Ale skoro według ciebie robienie z world chatu śmietnika jest w porządku to nie mamy o czym rozmawiać

[Obrazek: K4c0OnH.png]

eot
Odpowiedz
(11-06-2017, 05:10 PM)Hafexo napisał(a): Mute był twoim ostrzeżeniem, nie czaje czemu tak cię to boli

eot

Nic mnie nie boli, po prostu jestem zdziwiony posadą GM'a który nie ogarnia regulaminu gry, okej dostałem warna godze się z tym nie mam już zamiaru po bawieniu się w kotka i myszkę z administracją w ganianego i stawianiu farmazonowych argumentów z waszej strony co nowy to inny Smile.
Odpuszczam to sobie, temat usuń by nie zrazic nowych graczy bo poznają was od tej lepszej strony jeszcze chociaż to ja tu farmazony kleje Smile
Odpowiedz
[Obrazek: K4c0OnH.png]

zostawie to tutaj panie "znam zasady i nie robię śmietnika z world chatu"

Temat zostawię żeby pokazać że się nie mam zamiaru cackać z takimi jak ty
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości