Ankieta: Czy popierasz propozycje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
50.00%
3 50.00%
Nie
50.00%
3 50.00%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Addons
Taishan wiem dałem tylko luźne propozycje może ktoś ma ciekawsze temat dotyczy jedynie zmiany na coś innego Tongue
Odpowiedz
Może i przesadził z citizenem ale logicznym byłoby danie brarbowi i warriorowi bonusów pod knajta. Bonusy są te bezużyteczne a wy skupiliście się na tym jednym potknięciu pomijając głowny temat.
Odpowiedz
Moje propozycje

Barbarian +5 skilli
Warrior +3 skilli , +4% shielda / +2% physical

Więcej na pewno nie, patrząc na to że mag na piracie który jest przejebany do zdobycia ma +2 Magic Level, +3% Physical Protection.
Poza tym większość bonusów maga ma +2ml i obrone od elementu, gdzie physical jest najbardziej uniwersalny

Citizena nie będę zmieniał bo się wtedy stanie useless : ) - citizen ma być fajny na początek (dlatego tylko bazowo hp) ale im wyższy level tym bardziej gówniany się staje
Najchętniej to bym w ogóle citizenowi obciął do +40hp
Odpowiedz
Raczej wystarczająco dziękujemy o wielki biały panie Hafexo
Odpowiedz
No i takie zmiany co Hafek proponuje są jak najbardziej akceptowalne!
GG WP Nerf Irelia ~
Odpowiedz
Temat był po to by zrobić addony w miare zbalansowane
Dopiero teraz zauważyłem jak mi kolega zwrócił uwagę Nightmare addon 6% prot 3melee
Warrior po BUFFie będzie wiec tylko slabszą(2% prot 3melee) wersja nightmare?
By nie krzywdzić tych którzy zbierają itemy na nightmare nie proponuje jego nerfa a troche inne rozlozenie sil głównych ekowych addonow

Moj pomysl
Warrior         5melee   +2%prot (+2 do skilla zmiana względem wcześniejszych ustaleń)
Barbarian      5melee   +1%prot +1%maxHP (+1%prot +1% maxHP jak wyżej)
Nightmare     3melee   +6%prot
Knight           2melee   +5%prot +1%maxHP (+1 do skilla zmiana +1% maxHP)
Warmaster    3melee   +3%maxHP
Oriental        1melee/distance +6%maxHP
Pirate           2mlvl       +3%prot +5%Critical Hit Damage

Po tych zmianach Nightmare wciąż króluje, ale barbarian knight i warrior nie odstają już aż tak bardzo.

Na koniec dodam, że argument typu, Nightmare jest trudniejszy do zdobycia to może być OP tutaj nie istnieje, gdyż obecnie przy takim rynku jaki mamy praktycznie każdy addon jest kłopotliwy.

Jeśli zaburzy to balans klas, to przypominam że ze wszystkich klas tylko EK nie dostał jakiegoś buffa i jbc mogę zająć się balansem reszty addonów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości