Ankieta: Czy popierasz propozycje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
50.00%
3 50.00%
Nie
50.00%
3 50.00%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Addons
Star 
Witam serdecznie w tym temacie chciałem poruszyć temat addonów ponieważ niektóre z nich odstają od reszty.
Wypowiem się o 2, które moim zdaniem odstają najbardziej czyli
Warrior[+2melee +2shield]
Barbarian[+4melee]
Moim zdaniem te outfity są strasznie useless moje proponowane zmiany to 
Warrior[+2melee +3%prot physical]
Barb[+4melee +3%max hp]
Oczywiście wszystko można zmienić lub coś modyfikować może macie swoje propozycje co do zmian więc zapraszam do komentowania.
PS W Citizenie zamiast +50hp zrobiłbym np 2% hp Tongue. Mało aczkolwiek będzie cieszyć :v.
Odpowiedz
Taa widze wszystko pod knighta bo ek ma dużo hp to dawac procentowo hp na citizenie. A takie 2% na magu na 171 lvl to jest 20hp wiec powodzenia i mysl tylko o swojej profesji i ukladaj w ten sposob balans
Odpowiedz
Eiko napisałem o knajcie bo nim gram co do innych profek się nie wypowiadam bo nimi nie gram zapraszam zrób temat albo napisz propozycje nikt Ci tego kurwa przecież nie broni :v
Nikt nie napisał, że ma tak dawać dałem luźne propozycje a co do prot physical możesz tego używać nawet MS/ED i będzie działać WOOOOW.
Ale bobaski już tak mają
Odpowiedz
A ja napisalem ze jezeli cos masz zamiar napisac nie patrz tylko na swoja profesje tak jak to dales przyklad z citizenem bo dla magow wtedy juz ten addon nie ma zadnego sensu no chyba ze na 300lvl cos by tam hp dawal. Ijak juz cos chcesz ,,na luzie" proponowac to pomysl o wszystkich profach a nie tylko o tym czym grasz bo nie na tym balans polega zeby jeden mial wszystko drugi nic
Odpowiedz
Widzę, że dalej nie rozumiesz co do Ciebie piszę więc nie będę już odpisywał na Twoje posty.
Niech Citizen daje 1% hp i 1% many łuhu gut gut.
Odpowiedz
No idiota idz tam nagrywaj gosciu jaki no hand jestes,bo widzialem juz co potrafisz na 2 chosenach wykurwic 106 ekiem albo pro akcje z ani w 3 lini EG walic Smile. Elo i szkoda czasu na Ciebie bo widze ze to Ty nie ,,rozumujesz" co sie mowi do Ciebie.
Odpowiedz
Eiko ma teraz rację, proponujesz zmiany tylko z perspektywy swojej profesji i nie myślisz, że innym to zaszkodzi.
Odpowiedz
Po pierwsze primo Benio pisze pod siebie (knighta) ponieważ pod kogo ma to napisać - jeśli macie jakieś sugestie/propozycje na temat Waszych profesji to forum jest od tego, żeby pisać wszelakie sugestie. Pamiętajcie, że ten serwer jest CUSTOM i wszystko tutaj można wprowadzić (nie koniecznie musi być `everything like rl tibia`) więc sugestie są jak najbardziej okej.

Nikt nikomu nie broni chodzić w różnych outfitach. Mag przecież nie koniecznie musi chodzić w outficie który daje mlvl ale też może wybrać outfit z jakimś protection.

Według mnie bonusy Barbarian, Warrior full addon są useless w porównaniu do innych pełnych outfitów (patrzyłem po liście addon bonuses na acc-makerze).

Jak najbardziej jestem za zmianą bonusów tych w/w outfitów, ponieważ te kilka skilla daje bardzo mało obrażeń. Już lepiej inwestować w ringi, które podnoszą skila tudzież w potiony typu bullseye/berserk.
Odpowiedz
moim zdaniem to te bonusy w ogole moglyby nie istniec, addony byly zawsze dla upiekszania gry, teraz dostajecie cos w bonusie i chcecie coraz wiecej, zadne zmiany nic nie zmienia bo dostaniecie w citizenie +100 zamiast 50, to za miesiac ktos zapyta czemu nie +150
Odpowiedz
Benio masz już podobny outfit Warmaster +3% MaxHP, +3 Melee Skills.
Co do kolegi Eiko skoro mówisz ze myślimy tylko nad ek, wejdź w zakładkę balans, pominę fakt ze nie ma tam nic do ek to balanse które tam są nic dla niego nie wnoszą, gdzie outfit może nosić każdy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości