Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
How To Benio
Siemanko w tym temacie będę pokazywał jak huncę na różnych expach czyli moje sposoby/"kółka"/i tak dalej :v
Zapraszam serdecznie na pierwszy ogień poleciały GS'y niestety loot z nich nie posypał na filmiku ale cóż Tongue

Odpowiedz
fajnie ze bedziesz cos takeigo nagrywal przyda sie dla mojego knighta. co prawdwa dopiero 55 lvl, ale mysle ze tez nagrasz cos dla nizszych lvl do PG albo money makeingu.

Dasz rade w full hd nagrywac? bo troche nie wyraznie widac Sad
Odpowiedz
Program na którym obrabiam filmy ma max 720p :c
Dla low lvli nie wiem czy będę nagrywał :/ jak już to raczej nie dla eczka tylko RP jak wyskiluje ale zobaczymy.
Odpowiedz
Fajne by byly tez nie koniecznie pokazane expy ale dojscie do nich samo, np to roaring lionw ktorych szukalem z godzine Big Grin
Odpowiedz
A myślałem, też o tym żeby pokazać następne wlecą albo Yielothaxy albo Huncenie DL'i.
Odpowiedz
Czekam na obydwa, co prawda ek ma ok 60 lvl dopiero ale moze byc spoko Big Grin te roaring liony tez mozesz pokazac, albo znalezc Tongue
co do GS z filmiku wyzej testowalem i ek od 50 lvl daje rade, ale max 4 gs more zlurowac i mam ok 550k expa na zielonej staminie.
Odpowiedz
Na roaringi też polecę. Pszczoła pokazę mi co i jak Tongue.
Ale od 100lvla jest mniejszy waste itp. ja na Twoim lvlu brałem po 1/2 gsy i biłem z exori ico/exori hur/exori to miałem taki profit, że szok
Odpowiedz
Znalazłem chwilę czasu i poszedłem huncić Dragon Lordy lootem nie posypało ale to raczej nic dziwnego Tongue
Łapcie drugi filmik z serii How to Benio

Odpowiedz
Jak tak ogladam to widze i stwierdzam, ze moze z 10% mapy mam odkryte z miejscowkami gdzie moglbym expic ms albo ek Big Grin
ja na profit nie licze bo mam ms co mi robi profit i przerzucam kase na ek zeby ten expile a potem wracal kase na ms :Tongue
mysle ze wkrotce ms sie wybiore na to miejsce co mi pokazales teraz i powiem co i jak ms, a pozneij ek Smile
Odpowiedz
Nom widziałem jakiegoś ms czy tam ed, który latał tutaj na ava Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości