Ankieta: Czy chcesz zmiany
Ankieta jest zamknięta.
tak
100.00%
7 100.00%
nie
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana w daily tasku, changes in daily task
Wydaje mi się, że daily task niepotrzebnie blokuje możliwość walki z bossem. Robi się task, żeby bić bossa, a i tak jeszcze później trzeba lecieć zabić XX potworów dodatkowo, trochę strata czasu i staminy dla osób poświęcających mniej czasu na grę.

Jeszcze do tego ostatnio chciałem ubić bossa, specjalnie siedziałem do 2giej w nocy, żeby zrobić daily i okazała się, że nie mogę bić się z bossem, bo nie działa...

I think that the daily task unnecessarily blocks the possibility to fighting against boss. There is a task to beat the boss, and additionally we have to kill more monsters, because of daily task.

In my opinion it's a waste of time and stamina for people who spend less time for tibia.

/nie mogę edytować ankiety, żeby dodać tłumaczenie na ang.
Odpowiedz
Moim zdaniem również jest to bez sensu xD
Odpowiedz
Też mi się nie podoba robienie tego dodatkowego daily taska. Nieraz się tak zdarza, że nie mogę zwyczajnie iść i zabić sobie bossa, tylko odstawiam go na kolejny dzień, ponieważ dostaje jakieś badziewne potwory do zabicia, na które nie mam czasu, chęci lub po prostu mi się nie opłaca.
Daily według mnie powinien być takim dodatkiem, że jeżeli chcesz to idziesz i robisz, a jak nie to nie.
Odpowiedz
Jest w tym też pewna forma ułatwienia. Jeśli mielibyśmy popatrzeć na rl taski, to bossa musielibyście ganiać gdzieś po mapie, a nie mieć wszystkie w jednym miejscu po zrobieniu taska i zrobieniu daily taska.

Rozumiem jednak, że irytuje to graczy, bo jest lekko uciążliwe, szczególnie w przypadku, gdy trafi się potwór, który spowoduje dodatkowe koszty albo jest po prostu ciężki do bicia. W tym wypadku jest reroll, jest też po prostu możliwość poczekania na inny daily task, by uniknąć konfrontacji z niewygodnym przeciwnikiem.

Dochodzi też fakt, że zdania są podzielone i niektórym po prostu te daily też odpowiadają. Są dodatkowym expem i goldem.

Wątpię, by Hafexo zdecydował się na odłączenie daily tasków od taskow/bossów i uwolnienie Was. Można to jakoś zmienić, ale w tej kwestii żadnych konkretów jak dotąd nie usłyszeliśmy - jest tylko opcja "usuńcie te zjebane daily taski", nie ma nic pośrodku.

Propozycja Sajmisu do której również możecie się odnieść:
Cytat:18:42 Sajmisu [122]: ja napisze tu bo na forum nie mam konta, dodajcie tiery do nagrod za daily, od razu inaczej bedzie sie podchodzic do tego + exp/gold buff
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości