Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Streamerzy
Elo elo,

proponuje zaangażować społeczność do streamowania naszego pięknego ots'a. Oczywiście, żeby to miało obustronne korzyści zarówno dla administracji jak i streamerów proponuje o dodatkową zakładkę Streamers w acc makerze, aby ludzie mogli zoabczyć kto streamuje i wspólnie wraz z streamerem przeżywać przygody na serwerze. Aby zachęcić mniejszych i większych streamerów potrzeba zrobić system reflinków, czyli wygenerowanie dla konkretnego streamera linka, dzięki któremu będzie pozyskiwał nowych graczy na serwer, a wzamian za to jeśli ktoś z jego widzów założy konto z jego linka i wbije określony lvl dostanie za to tibia coiny. Jako, że teraz jest coś podobnego tyle, że od 80 lvla bodajże 200 tibia coinów to jak na nasze erpegowe realia jest to zbyt wygurowany lvl, aby komukolwiek się to opłacało.

Proponuje zmniejszyć lvl, aby otrzymać tibia coiny. Być może system nagród ustawić ladderowo od wbijanych leveli np 30, 50, 100 i kolejnego za 30 lvl 30 tc, 50 lvl 50 tc, 100 lvl 100 tc dla streamera. Wydaje mi się to sensowne niż ustawianie 200 tc za wbicie 80 lvla, skorzysta na tym więcej streamerów co zwiększy populacje na serwerze.

Pozdrowienia z YouTube Atnazo
Odpowiedz
Zakładka Streamers albo Videos powinna być od początku od otsa byłem chętny do strimowania/nagrywania ale wyszło jak wyszło
Odpowiedz
jak najbardziej jestem za
Odpowiedz
Pomysł popieram. Coś wymyślę wkrótce, nie tylko dla streamerów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości