Ankieta: Kto na Tutora
Ankieta jest zamknięta.
Pal Gume Gostek
37.50%
6 37.50%
Lameq
12.50%
2 12.50%
Rash
0%
0 0%
Kairen
18.75%
3 18.75%
Rehmus
0%
0 0%
Sheena
18.75%
3 18.75%
Sirius
6.25%
1 6.25%
Mordoklejka
6.25%
1 6.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór tutorów.
Jako że start zbliża się wielkimi krokami - potrzebujemy paru osób (najlepiej 3) na stanowiska tutorów. Wrzucam ankietę z moimi propozycjami.

Oczywiście dana osoba musi się ostatecznie zgodzić Smile

Jeżeli ktoś ma jakieś inne propozycje to proszę pisać
Odpowiedz
Dodałbym jeszcze kandydatów .Pierwsza może nie grał za długo i nie wbił lvla oraz nie wiem czy będzie grał ale na pewno opiekował się graczami i się o nich martwił jest nią ,,Sirius"
No i druga oczywiscie Mordoklejka ;> Gra dla atmosferki spędzania czasu z ludzmi i bicia dli także ten Big Grin
Odpowiedz
A czemu Michael nie startuje? Taki tutor by się przydal
Odpowiedz
(05-25-2017, 06:19 AM)zaglobka napisał(a): A czemu Michael nie startuje? Taki tutor by się przydal

chyba nie muszę na to pytanie odpowiadać ; )
Odpowiedz
Ja sie nie zgadzam, jakby coś ale dzięki za nominacje Smile. Pomagać mogę i bez tego Smile
Odpowiedz
JA BYM DODAŁ DEJNOLA LOL.

Ale idąc tym tropem, to i tak będzie ziomalstwo i ziomeczek tego na niego zagłosuje. Ja nigdy nie odmówiłem pomocy, gdybym miał serio sprowadzić wszystkich którym coś rzuciłem na start, lub wytłumaczyłem, latałem za nimi to byłoby ich sporo. Z tej puli, wybiore Gostka, jest to ziomek który zna cały server i wszystkie miejscówki, ma długi staż i ogarnia Tibie (no życia to nie ogarnia). Kairen również by się nadawał bo zna Tibie na wylot.
Odpowiedz
(05-24-2017, 04:40 PM)Hafexo napisał(a): Jako że start zbliża się wielkimi krokami - potrzebujemy paru osób (najlepiej 3) na stanowiska tutorów. Wrzucam ankietę z moimi propozycjami.

Oczywiście dana osoba musi się ostatecznie zgodzić Smile

Jeżeli ktoś ma jakieś inne propozycje to proszę pisać
Witam Serdecznie,

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na piastowanie pozycji Tutora z ramienia Rookgaardu, posiadam spore doświadczenie w grze (12 lat), do niedawna prowadziłem własnego otsa (na starcie 154 osoby), na tym serwerze w edycji na kliencie 8.6 miałem top1. - 48 lvl. Znam dobrze mapę, questy, oraz mechanikę serwera. Od razu przybywając na serwer stworzyłem gildie, aby jako Lider, przedstawiać Administracji propozycję zmian, usprawnień oraz poprawek. Od zawsze na różnych serwerach byłem członkiem supportu, lub współpracowałem z supportem. Udało Nam się stworzyć już 'małe' grono ludzi rządnych grania na wyspie nowicjuszy a i pomysłów nam nie brakuje. Przy okazji Zapraszam każdego na Rookgaard, tutaj jest magiczny. Wink

Pozdrawiam.

Zbiku Rookstayer.
Odpowiedz
Tylko wiesz - ok spoko tutorem mógłbyś być tylko.

My potrzebujemy tutorów na mainie mocno, a z tego co wiem to na mainie nie grasz, a nawet jak grałeś to obecny main kompletnie inaczej wygląda Wink
Odpowiedz
(10-10-2017, 08:22 PM)Hafexo napisał(a): Tylko wiesz - ok spoko tutorem mógłbyś być tylko.

My potrzebujemy tutorów na mainie mocno, a z tego co wiem to na mainie nie grasz, a nawet jak grałeś to obecny main kompletnie inaczej wygląda Wink

Chciałbym piastować pozycję Tutora z ramienia Rookgaardu. Przy okazji stałej pomocy graczom, być łącznikiem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości